با همکاری پارک علم و فناوری و دانشگاه علم و هنر یزد: مرکز نوآوری و کار آفرینی دانشگاه علم و هنر استان یزد راه اندازی خواهد شد.

تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه علم و هنر، در جلسه‌ای با حضور رئیس پارک علم و فناوری و رئیس دانشگاه علم و هنر استان یزد به امضا رسید.

دکتر اشعاری، رئیس دانشگاه علم و هنر استان، در این جلسه با اشاره به تحصیل بیش از شش هزار دانشجو در این دانشگاه در رشته های مختلف، ظرفیت های دانشگاه علم و هنر استان را به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای آموزش عالی استان تشریح کرد.

وی با اشاره به تدارک مقدمات لازم نظیر تامین فضای فیزیکی، ابراز امیدواری کرد که با ادامه حمایت ها و همراهی های پارک علم و فناوری یزد، مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه علم و هنر در آینده ای نزدیک بتواند در خدمت فناوران، نوآوران و کارآفرینان جوان قرار گیرد.

دکتر میر غفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد، در این دیدار با اشاره به سیاست های پارک علم و فناوری برای توسعه زیست فناوری و نوآوری در استان، بر همکاری جدی با مراکز آموزش عالی برای کمک به دانشجویان و اعضای هیات علمی جهت راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان تاکید نمود.

وی با اشاره به شرایط و ظرفیت های خاص دانشگاه علم و هنر اظهار امیدواری کرد که مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه بتواند به نمونه موفق در میان مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاهی در سطح استان تبدیل شود.