بازدید رئیس پارک علم و فناوری یزد از کارخانه آپاتک

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، داریوش پورسراجیان؛ رئیس پارک علم و فناوری یزد، احمدرضا فقیه خراسانی؛ معاون فناوری و نوآوری پارک، عباس باقی؛ مدیر مرکز رشد زیست فناوری یزد و محمد سپهر؛ مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد روز دوشنبه 18 دی ماه از کارخانه آپاتک که متعلق به شرکت پردیس پژوهش فناوران است، بازدید کردند.
داریوش پورسراجیان و هیات همراه ضمن بازدید یک ساعته از بخش های مختلف کارخانه، از نزدیک در جریان فعالیت ها و مسائل آن ها قرار گرفتند.
مسعود حافظی مدیرعامل شرکت پردیس پژوهش فناوران یزد در این بازدید نحوه عملکرد دستگاه های مختلف همچنین چگونگی ایجاد بازار برای محصولات خود را تشریح کرد.
گفتنی است شرکت پردیس پژوهش فناوران یزد یکی از شرکت های زیرمجموعه پارک علم و فناوری است. این شرکت با برند تجاری آپاتک فعالیت های خود را با کادری مجرب و متخصص در زمینه مهندسی پزشکی، به منظور تامین بیومواد در مقیاس صنعتی، از سال 1390 آغاز کرده است. همچنین واحد تحقیق و توسعه شرکت پردیس پژوهش فناوران یزد با هدف تولید و ارتقاء سطح کیفی محصولات نانو فناوری در حوزه نانو مواد ایجاد شده است و تاکنون دستاوردهای قابل توجهی داشته است.