بازدید از طرح های اجرا شده کانون کارافرینان مرکز رشد ابرکوه به مناسبت هفته پژوهش

به مناسبت هفته پژوهش از طرح های مصوب شده، در کانون کارآفرینان مرکز رشد ابرکوه که با حمایت مالی بانک قرض الحسنه رسالت و با تایید دکتر شهبا، مشاور شرکت صنعتی معدنی چادرملو، در حمایت از اشتغالزایی مشاغل خرد و خانگی  اجرایی گردیده بود،  بازدید به عمل آمد و مسائل این کارگاه ها مورد بررسی قرار گرفت.

این طرح ها شامل کارگاه تولید فیلتر هوای ماشین های سنگین، کارگاه تولید اسکاج، کارگاه کاشی برشی، کارگاه بسته بندی عسل، کارگاه نجاری، کارگاه گوهر تراشی، کارگاه چاقو سازی و … بوده که با دریافت تسهیلات قرض الحسنه نسبت به ایجاد ارزش و اشتغالزایی زودبازده اقدام نموده و موفقیت های خوبی در بازار به دست آورده بودند.

در این بازدیدها ضمن نظارت بر اشتغال ایجاد شده، سعی بر آن شد، نیازهای آموزشی صاحبان این مشاغل احصا شده و در گام بعد نسبت به آموزش این افراد جهت تثبیت شغل و پایداری درآمدهای حاصله از شغل کمک گردد.

لازم به ذکر است که در این برنامه آقای امیدپناه، ریاست بانک قرض الحسنه رسالت، آقای دکتر شهبا، مشاور شرکت چادرملو، قیومی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ابرکوه و تعدادی از شرکت های مستقر در مرکز رشد ابرکوه حضور داشتند.