افزایش دو برابری سطح حمایت از طرح های خلاقانه در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد

دکتر محمدرضا حسینی بغداد آبادی، معاون نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری یزد،  از افزایش ۱۰۰ درصدی سطح حمایت از ایده های خلاقانه پذیرش شده در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد خبر داد.

وی با اشاره به مصوبه هیات رئیسه پارک علم و فناوری یزد در این خصوص اظهار داشت: سقف تسهیلات بلاعوض پرداختی به افراد یا تیم های پذیرش شده در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد برای سال ها ثابت مانده بود و تقویت این ارقام با ملاحظه افزایش سطح عمومی قیمت ها ضروری به نظر می رسید.

بر همین اساس و با توجه به پیشنهاد مدیران مرتبط در واحد نوآوری، میزان حمایت از طرح‌های ابتکاری افزایش دوبرابری یافته است. بر اساس این مصوبه حمایت از طرح‌های پذیرش شده در سطوح یک تا سه، به ترتیب 4، 6 و ۱۲ میلیون تومان خواهد بود.

گفتنی است مرکز نوآوری به عنوان حلقه اول از زنجیره نوآوری در پارک علم و فناوری، رسالت حمایت اولیه از ایده های ابتکاری برای ساخت نمونه اولیه را عهده دار است. متقاضیان استفاده از خدمات مشاوره آزمایشگاهی و تسهیلات مالی بلاعوض این مرکز می‌تواند همه روزه به دفتر مرکز نوآوری واقع در مرکز فناوری اقبال مراجعه نموده و یا با شماره 37260107 تماس حاصل نمایند.