ابراز علاقه یک شتابدهنده مستقر در دانشگاه علم و صنعت ایران برای همکاری در توانمندسازی و صادرات محصولات شرکت های پارک علم و فناوری یزد

مسئولین پارک علم و فناوری یزد روز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ از شتابدهنده دانش‌بنیان کاریز اعتماد مستقر در دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این بازدید با هدف آشنایی با توانمندی ها و پتانسیل های مجموعه کاریز اعتماد و زیر مجموعه های آن و طراحی مدلی برای استفاده از این توانمندی ها در اکوسیستم فناوری استان و پارک علم و فناوری یزد صورت گرفت.
احسان صفرنواده، مدیر شتابدهنده کاریز اعتماد در باره نهادهای تشکیل دهنده این مجموعه، گفت: دانشگاه های علم و صنعت ایران، تهران، شهید بهشتی و دانشگاه صنعتی شریف به همراه اتاق بازرگانی،صنایع و معادن ایران و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه های علم و صنعت و شهید بهشتی، عضو گروه کاریز اعتماد هستند.
وی در تشریح فعالیت های این مجموعه نیز اظهارداشت: آموزش و مشاوره کارآفرینی، شتابدهی و سرمایه‌گذاری، برگزاری رویداد و نمایشگاه تبادل فناوری و به‌هم رسانی و توسعه بازار شرکت های فناور و دانش بنیان از جمله فعالیت‌های مهم شتابدهنده کاریز اعتماد است.
صفر نواده با بیان اینکه مجموعه کاریز اعتماد در کشورهای روسیه، بوسنی هرزگوین و افغانستان نمایشگاه‌های دائمی دارد، گفت: ما از همکاری با پارک علم و فناوری یزد استقبال نموده و علاقمند هستیم در توانمندسازی شرکت های پارک و صادرات محصولات آنها کمک کنیم.
وی افزود: مجموعه کاریز اعتماد در حوزه های صنایع خلاق، پتروشیمی و فناوری های معدنی نیز فعالیت می کند.
در ادامه مسئولین پارک علم و فناوری یزد از مجموعه های شتاب دهنده صدر فردا، شرکت سرمایه گذاری دانش بنیان هیرمند و مرکز نوآوری مانا بازدید و با مدیران این مجموعه ها دیدار و گفتگو کردند.