آمادگی پارک علم و فناوری یزد برای حمایت از مرکز نوآوری پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته استان یزد

مدیر کل پست استان، روز چهارشنبه 14 مهر 1400 با حضور در پارک علم و فناوری یزد، خواستار حمایت این مجموعه از مرکز نوآوری پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، رحمانی پور در این نشست با اشاره به امضای تفاهم نامه کشوری میان شرکت پست جمهوری اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فاوا با هدف ایجاد جریان نوآوری، کمک به راه اندازی شتاب دهنده های تخصصی و استفاده از تکنولوژی در حوزه پست، گفت: بر طبق این تفاهم نامه مقرر شده در پنج استان تهران، یزد، اصفهان، خراسان رضوی و گلستان، مراکز نوآوری و شتاب دهنده های تخصصی در حوزه تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته، با همکاری پارک فاوا راه اندازی شوند.
وی از ایجاد مرکز نوآوری پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته در استان یزد خبر داد و ضمن دعوت از رئیس پارک علم و فناوری یزد برای حضور در مراسم افتتاح رسمی آن مرکز و شرکت در رویداد کسب و کار و کارآفرینی، خواستار حمایت پارک، از این مجموعه شد.
رحمانی پور گزارشی از فعالیت های اداره پست استان یزد هم ارائه نمود و گفت: ماموران پست استان، روزانه برای تحویل نامه یا بسته های پستی به حدود هشت هزار مکان مراجعه می کنند که این رقم نشان دهنده نقش پررنگ پست در زندگی مردم است.
لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد نیز ضمن اعلام آمادگی پارک علم و فناوری برای همکاری های مشترک با پست استان، گفت: برای آغاز این همکاری می توانیم رویدادی را در حوزه ایده پردازی و کارآفرینی با حضور مدیران پست برگزار کنیم.
وی افزود: در این رویداد نیازهای اداره پست احصا شده و بر اساس این نیازها، ایده های ارائه شده، توسط پارک داوری و تیم هایی با حمایت مادی و معنوی پارک یزد و پارک فاوا تشکیل می شود.
لطفی از ضرورت انجام کارهای محتوایی ، برای افزایش کارآمدی مرکز نوآوری پست نیز سخن گفت.