آغاز فعالیت پارک علم و فناوری یزد در سامانه ملی نان (نظام ایده ها و نیازها)

دکتر مسعود نیک سیرت، مدیر بازاریابی پارک علم و فناوری یزد، از آغاز به کار رسمی فعالیت پارک یزد در سامانه ملی نان (نظام ایده ها و نیازها) خبر داد.

سامانه ملی “نان” که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طراحی و راه اندازی شده است در جهت به هم رسانی نیازهای صنعت و خدمات از یک سو و ایده های نوآورانه از سوی دیگر فعالیت خواهد داشت.

در این سامانه که از جمله ابزارهای قدرتمند برای کمک به تقویت نظام ملی نوآوری کشور محسوب می شود؛ بسترهای لازم برای ارتباط مستقیم بین نیازهای جامعه، صنایع خصوصی، دولتی و پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فراهم می شود.

به گفته مدیر بازاریابی پارک علم و فناوری یزد، ارتباط میان دانشگاه ها، پارک های فناوری  و صنایع در این سامانه مورد توجه قرار گرفته و به نوعی برقرار کننده ارتباط بین صنعت و فناوری و بستری برای  معرفی توانمندی ها و دستاوردهای شرکت های فناور مستقر در پارک است و زمینه ارتباط ایشان با بازار و مصرف کنندگان محصولات نوآورانه را تقویت کرده و توسعه می دهد.

در این سامانه می­ توان زمینه­ های کاری و ایده های محوری شرکت ها و همچنین نیازهای فناورانه ای را که شرکت ها ی مستقر در پارک علم و فناوری یزد دارند را ثبت نمود.

نیک سیرت افزود: این سامانه می تواند به جهت دهی بخش پژوهش و فناوری کشور در مسیر حل نیازهای واقعی بخش صنعت و اقتصاد کمک کند.

علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از خدمات این سامانه و استفاده از فرصت های ناشی از آن می توانند با دفتر بازاریابی پارک علم و فناوری یزد به شماره 37260098 تماس حاصل نمایند.