آشناسازی کارگروه اشتغال شهرستان ابرکوه با شاخص های حمایتی پارک علم و فناوری یزد

جلسه کارگروه اشتغال ابرکوه به میزبانی مرکز رشد فناوری این شهرستان ، سه شنبه پنجم مرداد ۱۴۰۰ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این جلسه که معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، روسای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی و صندوق کارافرینی امید، نمایندگان بنیاد برکت، جهاد کشاورزی و بهزیستی و تعدادی از شرکتهای مستقر در مرکز رشدابرکوه حضور داشتند، نحوه حمایتهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه اشتغال فارغ التحصیلان تشریح شد.
مدیر مرکز رشد ابرکوه در این جلسه ضمن معرفی پارک علم و فناوری یزد و نهادهای تابعه، از دستگاههای اجرایی شهرستان بابت همراهی و حمایت از شرکتهای نوپای این مرکز قدردانی نمود.
قیومی گزارشی از فعالیت شرکتهای موفق این مجموعه در ده سال گذشته ارائه و مهمترین مشکل مرکز را فضای کاری محدود و نداشتن نیروی انسانی برای پیگیری برنامه ها دانست.
در ادامه، رضایی نماینده بنیاد برکت در ابرکوه و اشکوری، رئیس صندوق کارآفرینی امید، به معرفی تسهیلات مختلف اعطایی پرداخته و چند طرح از مرکز رشد جهت دریافت تسهیلات به ایشان معرفی شد.
در پایان نیز تولایی، معاون فرماندار ابرکوه از مرکز رشد خواست جهت برگزاری رویدادهای ترویجی و آموزشی کارآفرینی، برگزاری جشنواره هایی برای جمع آوری ایده ها و دعوت از نخبگان ابرکوهی با هدف گفتمان سازی در این حوزه ورود کند.