دبیر دهمین جشنواره ملی ایده های برتر:

به گزارش روابط عمومی پارک، سید ابوالفضل شاهزاده فاضلی گفت: جشنواره ایده های برتر با هدف ایده پردازی و شناسایی خلاقیت و نوآوری در سراسر کشور به میزبانی پارک علم و فناوری یزد برگزار می شود.

وی ادامه داد: نهمین جشنواره ایده های برتر با استقبال چشمگیری رو به رو شد به عبارت دیگر؛ سال گذشته تعداد 9462 ایده به دبیرخانه ارسال شد بنابراین پیش بینی می شود تعداد ایده های اسالی به بیش از 10 هزار ایده برسد. دبیر دهمین جشنواره ملی ایده های برتر خاطرنشان کرد: 30 مهرماه آخرین مهلت ارسال ایده ها است.

شاهزاده فاضلی با اشاره به استفاده پتانسیلهای سایر پارکها در برگزاری این جشنواره اظهار داشت: پارکها می توانند در خصوص اطلاع رسانی هرچه بیشتر دهمین دوره جشنواره ایده های برتر ما را با برگزاری کارگاه های آموزشی، معرفی شرکتها برای حضور در نمایشگاه و داوری و همزمان با موارد پیشنهادی یاری رسانند.

وی از برپایی نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: منتخبان سراسر کشور به مدت 3 روز اختراعات خود را به معرض نمایش می گذارند.

شاهزاده فاضلی در ادامه با اشاره به این که اعضای کمیته داوری جشنواره نیز مشخص شده اند متذکرشد: انتخاب داوراز استانهای مختلف کشور و همچنین دانشگاهها و مراکز پژوهشی صورت گرفته است.

دبیر دهمین جشنواره ملی ایده های برتر با بیان اینکه ایده ها در گرو های 14 گانه می توانند به دبیرخانه ارسال شود، گفت: هم اکنون سایت جشنواره به نشانی www.best-idea .ir راه اندازی شده است و تمامی علاقه مندان می توانند تا پایان مهر ایده های خود را به این نشانی ارسال کنند.

  • ۱۴ مهر, ۱۳۹۱