کارگاه آموزشی « ایده پردازی تا نوآوری» اول شهریور ماه سال جاری با حضور مصطفی کریمیان اقبال، در پارک علم و فناوری یزد کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شهرام شکوهی، معاون پشتیبانی پارک یزد در آیین افتتاحیه این کارگاه آموزشی، با اشاره به این که هدف از برگزاری این کارگاه، آموزش مهارت کارآفرینی و تبدیل ایده به نوآوری است، گفت: مخاطبین اصلی فارغ التحصیلان و دانش آموختگان دانشگاه ها و افراد دارای ایده و با پتانسیل ایجاد کسب و کار هستند.

وی تصریح کرد: ماهیت رقابتی برای این کارگاه در نظر گرفته شده تا شرکت کنندگان نوشتن یک مدل کسب و کار را در قالب کار گروهی تمرین کنند.

در ادامه مصطفی کریمیان اقبال، مدرس نخستین روز این کارگاه با بیان اینکه متاسفانه فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه های کشور جا نیفتاده است، گفت: هدف این کارگاه، آموزش ایده پروری و یا قالب بندی ایده های شرکت کنندگان است.

گفتنی است کارگاه آموزشی « ایده پردازی تا نوآوری» زیر نظر مرکز نوآوری زیست فناوری پارک علم و فناوری یزد اول تا چهارم شهریور با حضور مصطفی کریمیان اقبال، محمد مهدی لطفی، محمد سپهر، عباس باقی و محمد قویدل به عنوان مدرس ، ادامه داشته و در پایان دوره نیز به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی پارک علم و فناوری یزد اعطا خواهد شد.