رئیس پارک علم و فناوری یزد در نخستین جشنواره صنعت لعاب، کاشی و سرامیک ایران:

به گزارش روابط عمومی پارک، محمدعلی امراللهی در ابتدای این مراسم پیام معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری را قرائت کرد و افزود: جشنواره صنعت لعاب، کاشی و سرامیک ایران برای نخستین بار در کشور برگزار شده و دبیرخانه کانون دانش و صنعت کاشی، سرامیک و لعاب ایران نیز در پارک علم و فناوری استان یزد به ریاست استاندار فعالیت می‌کند.

وی افزود: کانون دانش و صنعت کاشی، سرامیک و لعاب ایران در نخسیتن گام به تدوین نقشه راه توسعه این صنعت اقدام کرده است و سند راهبردی آن با مشارکت مستقیم و موثر بیش از 50 هزار نفر از کارشناسان این بخش در قالب هشت کارگروه تدوین شده است.

میزگرد تخصصی با موضوع چگونگی اجرای نقشه راه توسعه صنعت کاشی و سرامیک

در ادامه این جشنواره برای بهبود و توسعه نقشه راه رشد و توسعه صنعت کاشی و سرامیک، میزگردی با حضور محمدرضا پور ابراهیمی، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مدیر دفتر تجاری‌سازی معاونت علمی ریاست جمهوری، دبیر انجمن کاشی سرامیک ایران، بنیان‌گذار خانه صنعت و معدن ایران، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد، رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی، عضو هیئت علمی دانشگاه یزد، رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد و رئیس اتاق بازرگانی استان یزد برگزار شد.

در این مراسم همچنین از صادرکنندگان و تولیدکنندگان برتر کاشی و سرامیک و برترین‌های این جشنواره ملی که به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت، پارک علم و فناوری، اتاق بارزگانی و دانشگاه یزد برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

  • ۷ اسفند, ۱۳۹۱