با معرفی برترین‌ها

به گزارش روابط عمومی پارک، مدیر مرکز نوآوری پارک در این مراسم به بیان اهداف برگزاری این مسابقات پرداخت و گفت: پرورش خلاقیت در جوانان، بالابردن روحیه اعتماد به نفس، لذت بردن نوجوانان و جوانان از شیوه‌های گوناگون حل مسأله و ارائه فرصت‌ مناسب برای فعالیت یادگیری چندگانه از مهم ترین این اهداف است. امین درخشان اظهار داشت: در این دوره از مسابقات 231 تیم در قالب 8 رشته حضور داشتند که از این تعداد 24 تیم برگزیده شدند و جوایزی نفیس دریافت کردند. شهرام شکوهی، معاون فناوری پارک علم و فناوری یزد نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود که در خصوص خلاقیت فن‌آفرینی بحث کردند و به معرفی مرکز نوآوری پارک پرداختند. جوایز این مسابقات شامل 68 میلیون ریال جوایز نقدی از طرف دبیرخانه مسابقات و 160 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه 2 درصد توسط بانک رسالت بود که به نفرات برتر اهدا شد.

همچنین شرکت تعاونی پیشگامان از دیگر حامیان این مسابقات بود.

گفتنی است نتایج مسابقات به شرح زیر است:

نتایج مسابقات رباتیک حل ماز

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول روبوکبیر خاتم سیدمهدی حسینی/ محمود کاظمی نمونه دولتی امام حسین عباس حیدری
دوم سمپاد احمدرضا زنجیری سمپاد خانم حق جو
سوم برق آسا علیرضا طالب پور / ابوالفضل فتاح امام حسین خانم حق جو

نتایج مسابقات رباتیک جنگجو

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول تیزپا 11 سجاد میرجلیلی دبستان نصر خانم مازارزاده
دوم خشم اژدها علی حیدری / محمدحسین حیدری دبستان مادر خانم چرغ چشم
سوم شیرآتشین علی سبیلی / سینا زارع دبستان جوادالائمه /دبستان سیدالشهدا خانم مازارزاده

نتایج مسابقات رباتیک مسیریاب

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول استار ای ال سی یوسف حسنی /علی دهقان پور امام حسین پویا دهقانی
دوم نامبر وان محمدهادی زارع نمونه دولتی ملک ثابت – ناحیه 1 آقای دره شیری
سوم فراز خاطره غلامی / نفیسه نصیری اولیاء خانم دوست حسینی

نتایج مسابقات رباتیک رالی

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول پیشتاز محمودرضا بهروان / محمدجواد مرادزاده نمونه رسولیان /فقیه خراسانی خانم حق جو
دوم سورنا خاتم علیرضا بذرافشان / ابوالفضل فلاحتی / نمونه دولتی امیرکبیر آقای حیدری
سوم پی اند ان پرهام حلوانی /سیدنیما حسینی استعدادهای درخشان/ برازنده مقدم آقای گلشن کیا

نتایج مسابقات رباتیک خدمتکار

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول عقاب 1 علی فلاح پور /ایمان آزادفر قیام شاهدیه خانم چراغ چشم
دوم خشم محسن فلاحتی / سجاد سلطانی شهید بابایی

قیام

خانم چراغ چشم
سوم پیروز امین ابراهیمی / سیدمعین الدین مکیان شاهد خرم نژاد احسان گلشن کیا

نتایج مسابقات رباتیک فوتبالیست دبستان

مقام نام تیم اعضای تیم

نام مدرسه

نام مربی
اول وحدت سجاد شهابی / محمدرضا احمد زاده

سما (طبس) / مشکان (طبس)

آقای مهدی زاده
دوم برندگان کوچک نویدرضا هادیان / علی اسدی

شاهد/ نمونه دولتی فردوسی

آقای مهدی زاده
سوم بن وان بهنام نیک خو / سهیل دهقانی / سیدابوالفضل موسوی

شاهد امام جعفر صادق

خانم دهقانی

نتایج مسابقات رباتیک فوتبالیست دبیرستان

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه

نام مربی

اول شهاب آتشین سیدمجتبی مدرسی تیزهوشان ناحیه 2

خانم اسلامی

دوم پارما محمدمهدی فهرستی / امیرحسین قاسمی شهید رجایی / نمونه دولتی فردوسی

آقای مهدی زاده

سوم تیزپا 1 محمدصادق رحیمی صالحی زاده

خانم دوست حسینی

نتایج مسابقات هوافضا

مقام نام تیم اعضای تیم نام مدرسه نام مربی
اول مفیدی سجاد غنی زاده بهابادی

سجاد تشکری بافقی

نمونه امام رضا بافق میرعلمی
دوم عقاب طلایی مهلا شیخ علیشاهی

هانیه دهقان

فرزنگان دکتر شاهی آقای جعفری

  • ۱۷ آذر, ۱۳۹۲