پنجمین شورای برنامه‌ریزی پارک علم و فناوری یزد در سال 93 به ریاست دکتر داریوش پورسراجیان و با حضور کلیه مدیران ستادی روز شنبه مورخ 1/9/93 در محل سالن جدید مجموعه اقبال برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک، در این جلسه موضوعات روز پارک مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه گزارشی از برنامه‌های پارک در هفته پژوهش توسط معاون فناوری و نوآوری، گزارشی از شاخصهای عملکردی مدیران و کارشناسان پارک توسط مدیر امور اداری و گزارشی از مراکز رشد فناوری توسط مدیر دفتر هماهنگی مراکز رشد ارائه گردید. همچنین مدیر عمرانی پارک گزارشی از فعالیتهای حوزه خود ارائه داد.

تأکید بر ساماندهی اطلاعات و به کارگیری هرچه بیشتر سامانه MIS پارک و تأکید بر مستندسازی و تهیه گزارشی از نحوه عملکرد و روند شکل گیری و توسعه مراکز رشد پارک از جمله مهمترین مصوبات این جلسه بود.

عملکرد مرکز نوآوری پارک، گزارش همایش تخصصی “هوانوردی، فرصتهای پیش‌روی شرکتهای دانش‌بنیان و گزارش هجدهمین کنفرانس ASPA از دیگر دستور کارهای این جلسه بود که به دلیل کمبود وقت به شنبه آینده موکول شد.

لازم به ذکر است افتتاح سالن جدید مجموعه اقبال و تقدیر از مهندس رحیمی، مدیر عمرانی پارک به دلیل تلاش در احیاء و تجهیز این سالن از دیگر برنامه‌ها بود که در حاشیه این جلسه انجام شد.

  • ۲ آذر, ۱۳۹۳