رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی؛

نشست شرکت های علوم انسانی پارک علم و فناوری یزد با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی 1 شهریور سال جاری در سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، حمیدرضا نصیری زاده، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این نشست با بیان اینکه چراغ پژوهش باید روشن نگه داشته شود گفت: زمان آن رسیده که موسسات مستقر در پارک قابلیت های خود را ثابت کنند.
وی با تاکید بر ضرورت مشخص شدن محورهای توسعه استان اظهار داشت: لازم است پارک یزد به عنوان اتاق فکر سازمان مدیریت و برنامه ریزی عمل کند و شرکت های مستقر در پارک باید با ارائه خلاقانه ترین راهکارها، تعامل بیشتری با این سازمان داشته باشند.
نصیری زاده با اشاره به لزوم هدایت ایده ها به سمت تجاری سازی عنوان کرد: بودجه پژوهش باید تنها در راه پژوهش های کاربردی صرف شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه در حال حاضر اولویت استان یزد مسئله آلودگی است گفت: موسسات مستقر در پارک یزد باید با ارائه طرح های اقتصادی که قابلیت اجرا دارند، در این زمینه یاریگر ما باشند.
نصیری تاکید کرد: به عقیده من تنها راه حل این معضل استقرار صنایع با تکنولوژی پیشرفته است.
وی با بیان اینکه از دستگاه های اجرایی درخواست کرده ایم، موضوعات پژوهشی موردنیاز حال حاضر را ارائه دهند، اظهار داشت: با ابلاغ فراخوانی از متقاضیان درخواست کرده ایم در رابطه با هر پروژه پروپزال خود را ارائه دهند.
  • ۳ شهریور, ۱۳۹۴