معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در دهمین بازدید از شرکت ها؛

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در دهمین بازدید خود از موسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری در 10 شهریور ماه سال جاری با حضور در شرکت درخشان صنعت در جریان فعالیتهای این شرکت قرار گرفت و به سبب درخشش در کسب عنوان برند برتر کیفیت با اعطای لوح تقدیر از این شرکت تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شرکت درخشان صنعت در سال جاری به دلیل کیفیت برتر محصولات و خدمات پشتیبانی مناسب، موفق به کسب عنوان برند برتر کیفیت شد.
در این نشست مهدی جلالی مدیر مالی شرکت، ضمن ابراز خرسندی از حضور و توجه مسئولین پارک به شرکتهای مستقر در این مجموعه،گفت: این عنوان و تقدیرنامه را انجمن مدیریت کیفیت ایران که زیر نظر اداره استاندارد فعالیت دارد طی مراسمی با حضور چند تن از نمایندگان مجلس، معاون اداره استاندارد و برخی از اعضای اتاق بازرگانی تهران، به شرکت درخشان صنعت اهدا کرده است.
در ادامه جلالی به بیان فعالیتهای شرکت پرداخت و اظهار داشت: این شرکت در سال 83 در پارک علم و فناوری استقرار یافته و درحال حاضر با 26 نیروی فعال در بخشهای کارگاهی، پشتیبانی و فروش، به فعالیت خود ادامه می دهد..
جلالی با اشاره به مشکلات مالی و رکود اقتصادی حاکم بر کشور در سالهای 92 و 93، گفت: خوشبختانه شرکت ما توانست در این بحران، موقعیت خود را حفظ کرده و با سود کمتر، ضرری را متحمل نشود.
وی مشکلات مالی و کمبود فضای کارگاهی مناسب را از مهمترین دغدغه های شرکت برشمرد و اظهار امیدواری کرد با حمایتهای پارک علم و فناوری این مشکلات مرتفع شود. وی افزود:البته قطعا حمایتهای پارک در آغاز فعالیت شرکت، تاثیر بسزایی در رشد و پیشرفت ما داشته است.
احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فن آوری و نوآوری ضمن ابراز خرسندی از فعالیتها و موفقیتهای این شرکت تصریح کرد: خدمات و حمایتهای پارک های علم و فناوری صرفا مالی نیست و شرکتهایی مثل درخشان صنعت می توانند با کمک گرفتن از شرکتهای نوپا و تخصصی فعال در پارک در حوزه های مختلف با برون سپاری بخشی از فعالیتهای خود بهترین استفاده را از حضور در محیط پارک ببرند. وی همچنین با اشاره به حمایتهای ویژه ای که برای شرکتهای گرید Aو B در نظر گرفته شده،گفت: امیدواریم شرکتهای بزرگ ما با شناخت و بهره گیری از این حمایتها مایه افتخار پارک و استان باشند.
در پایان این جلسه فقیه خراسانی به نمایندگی از ریاست پارک، با اعطای تقدیرنامه ای از موفقیت های این شرکت تقدیر نمود و برای این شرکت آرزوی توفیق کرد.