در حاشیه افتتاح دفتر مبادلات فناوری و سرمایه گذاری ایران و گرجستان در پارک علم و فناوری یزد، نشست نمایندگان پارک گرجستان با مدیران عامل شرکت های پارک علم و فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، نشست نمایندگان پارک گرجستان و مدیران عامل شرکت های پارک علم و فناوری یزد، روز سه شنبه 17 اسفند ماه با حضور شهرام شکوهی؛ معاون پشتیبانی پارک یزد و محمد قویدل؛ مدیرامور بین الملل این پارک در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد در این نشست اظهار داشت: پارک علم و فناوری یزد در راستای گسترش فعالیت های بین المللی، شناسایی کشور های دارای مزیت سرمایه گذاری و فعالیت های فناورانه را در برنامه کار خود قرار داد و پس از بررسی و مطالعه کشور هایی همچون مالزی، گرجستان، امارات، آلمان و سفرهای انجام شده، کشور گرجستان برای همکاری های بیشتر انتخاب شد.

شهرام شکوهی ادامه داد: در دفتر مبادلات ایران و گرجستان شناسایی و معرفی شرکت های پارک یزد متناسب با نیاز های گرجستان صورت خواهد گرفت و پارک تفلیس نیز از آن سو متعهد به ارائه خدمات در شناسایی شریک و کمک به فروش محصولات می باشد.

گفتنی است در پایان این نشست مسائل و دغدغه های مدیران عامل شرکت های پارک علم وفناوری یزد در خصوص تداوم ارتباط با گرجستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

  • ۱۸ اسفند, ۱۳۹۵