در پارک علم و فناوری یزد برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، نشست عمومی سرمایه گذاری حوزه فاوای استان یزد روز دوشنبه 22 آذرماه با حضور مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم وفناوری یزد، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری همراه وس اکسل و جمعی از مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد در سالن جلسات پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

در ابتدای این نشست، مدیرعامل شرکت همراه وس اکسل گزارشی از عملکرد و فعالیت این شرکت، میزان سودآوری و نحوه مشارکت شرکت های فناور با این شرکت را تشریح کرد و به سوالات مدیران عامل شرکت های فناور پاسخ داد.

جایگاه مناسب استان یزد در فناوری های نوین، نحوه بهره برداری از پتانسیل های موجود در استان به ویژه در حوزه گردشگری و نحوه تعاملات نهادهای زیربط از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

گفتنی است تا روز دوشنبه بیست و دوم آذر 95 نشست های جداگانه ای به منظور تشریح طرح های شرکت های فناور و امکان سرمایه گذاری توسط شرکت سرمایه گذاری همراه وس در این طرح ها، با حضور مدیران عامل شرکت های فناور و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری همراه وس در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.