توسط یکی از شرکتهای مستقر در مرکز IT

به گزارش روابط عمومی پارک، این نرم افزار با توجه به مواد اولیه در دسترس، به شما غذا پیشنهاد می دهد؛ کالری و ارزش غذایی را مشخص و میزان مواد اولیه لازم بر اساس تعداد نفرات را نیز به صورت خودکار محاسبه می​کند. همچنین شما می توانید بر اساس نام، مواد اولیه، وعده غذایی، میزان کالری و … غذای خود را جستجو کنید. با توجه به برنامه غذایی که ایجاد می کنید، لیست خرید مواد اولیه به صورت خودکار محاسبه می شود. همه دستورهای غذایی همراه با عکس ارائه شده و شما می توانید غذایی را که دوست دارید، به لیست شخصی علاقه مندی های خود اضافه کنید.

نرم افزار ناشتا با توجه به شرایط مورد نظرتان، از جمله مواد اولیه در دسترس، به شما غذا پیشنهاد می دهد. کالری و ارزش غذایی (ویتامین ها، پروتئین، چربی، قند و …) هر غذا مشخص شده است. میزان مواد اولیه لازم بر اساس تعداد نفرات، به صورت خودکار محاسبه شده است. نرم افزار ناشتا برای صبحانه، ناهار و شام هر روز شما غذا پیشنهاد می دهد. این نرم افزار با با قیمت 14 هزار تومان در بسته بندی متفاوت و منحصر به فرد اطب عرضه شده است.

گفتنی است این نرم افزار برگزیده پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال و برگزیده وزارت بهداشت در دومین جشنواره ملی رسانه های سلامت است. «محاسبه کالری و ارزش غذایی، سیستم هوشمند پیشنهاد غذا، قابلیت ایجاد برنامه غذایی، 7 بخش ویژه اطلاعاتی (سفره آرایی، رژیم های غذایی، ریز مغذی ها، نکات آشپزی، آداب تغذیه در اسلام و خوراکی ها در قرآن و حدیث) و…» از جمله بخشهای جانبی این نرم افزار تحسین شده است.

ساکنان تهران برای تهیه این نرم افزار و هر محصول فرهنگی دیگر (در صورت موجود بودن در بازار) کافی است با شماره 20- 88557016 تماس بگیرند و آن را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز با پرداخت هزینه پستی می توانند این کتاب را تلفنی سفارش بدهند.

  • ۱ مهر, ۱۳۹۱