محسن صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد عصر روز سه شنبه 24 مهر 98 از پارک علم و فناوری یزد ،مجموعه مرکز فناوری اقبال و شرکت های فناور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید با حضور محمد مهدی لطفی، سرپرست پارک یزد، شهرام شکوهی، معاون فناوری و نوآوری پارک، حسین رحیمی، مسئول هماهنگ کننده امور پشتیبانی، محمد قویدل، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارک و جمعی از مدیران پارک برگزار شد، گزارشی از فعالیت های پارک یزد از ابتدای تاسیس تا کنون ارائه و پس از آن با مطالعات انجام شده و مبانی ارزشی جهت ایجاد طرح جامع 70 هکتاری، اصول شکل گیری طرح، روابط فضایی طرح اولیه، فاز بندی مراحل بهره برداری از طرح، مطالعات ترافیکی و شریان های این طرح شرح داده شد.

محمدمهدی لطفی، سرپرست پارک علم و فناوری یزد در این جلسه با بیان اینکه مشکل کمبود فضای فیزیکی مانعی برای توسعه شرکت ها محسوب می شود خواستار تسهیل و حمایت استانداری در این زمینه شد.

محسن صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نیز با توجه به مطالب و مباحث ارائه شده، ضمن راهنمایی لازم ، جهت پیگیری درخواست های مطروحه توسط شرکت ها و پارک قول مساعد داد.