معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در هفدهمین بازدید خود از موسسات فناور مستقر در پارک؛

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در هفدهمین بازدید خود از موسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری 28 فروردین 95، با حضور در کارگاه شرکت نانوآبکار ایساتیس از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، محمد هدا نصیری زاده ، مدیرعامل شرکت نانو آبکار ایساتیس در این بازدید با بیان اینکه زمینه اصلی فعالیت شرکت، مهندسی سطح آلیاژهای آلومینیوم است، گفت: شرکت نانوآبکار از سال 92 در مرکز رشد پارک علم و فناوری مستقر شده و در سال 93 به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا دست یافت و در حال حاضر با 5 کارگر و چند نیروی متخصص مشغول فعالیت است.

وی افزود: هیت سینک، کلکتور مقسَم آب، بوش های مورد استفاده در اتصالات پلیمری و ظروف آشپزخانه از محصولات اصلی این شرکت است.

نصیری زاده با بیان اینکه کلکتور مقسم آب برای اولین بار در کشور توسط شرکت نانوآبکار طراحی شده است، گفت: در حال حاضر در لوله کشی ساختمان ها از کلکتور های برنجی استفاده می شود که علاوه بر قیمت بالا، مشکلات بهداشتی فراوانی به همراه دارد که در طراحی جدید این مشکلات برطرف شده است.

وی کمبود نیروی متخصص و سرمایه در گردش و رکود بازار را از عمده ترین مشکلات شرکت برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با مساعدت پارک علم و فناوری یزد و پرداخت تسهیلات، بخش عمده ای از این مشکلات مرتفع شود.

احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد نیز با اشاره به مزایای حضور شرکت ها در پارک علم و فناوری، گفت: قرار گرفتن در کنار شرکت های بزرگ موجب ایجاد هم افزایی و رشد شرکت ها می شود.

گفتنی است، در این بازدید سید محمد خامسی، مدیر طرح و برنامه پارک، محمدرضا حسینی، مدیر واحد خدمات فناوری و بازار و نفیسه جلیلیان، مدیر امور موسسات، فقیه خراسانی را همراهی کردند.