مدیر دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از پارک علم و فناوری یزد:

به گزارش روابط عمومی پارک، مهندس محمدجواد قاسمی، در روز پنجشنبه هفته گذشته با حضور در شهرستان بافق از معدن سنگ آهن مرکزی ایران بازدید و در دیدار با مدیر عامل این شرکت به استفاده بیشتر از توانمندیهای این شرکت جهت کمک به طرحهای فناوری، پژوهشی و توسعه منطقه ای تأکید کرد.

وی همچنین در بازدید از مرکز تحقیقات ماهیهای شورابی شورای راهکارهای تجاری سازی این گونه از ماهیها را در جلسه ای با حضور مدیران پارک فناوری و مسئولان این مرکز تحقیقاتی مورد بررسی قرار داد.

مدیر دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست چمهوری با حضور در شهرستانهای خاتم، از اداره محیط زیست و مرکز فناوری این شهرستان و امام جمعه هرات در خصوص حل مسائل توسعه این مرکز تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

وی همچنین در جلسه ای با حضور فرماندار و جمعی از مدیران و صنعتگران شهرستان میبد با اشاره به ظرفیتهای حاضر این شهرستان به وپژه در حوزه کاشی، سرامیک و زیلو در خصوص تأمین مالی برخی از طرحهای خود قول مساعد داد.

شایان ذکر است این سفر دومین سفر بازدید رسمی مدیر دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک علم و فناوری یزد بوده است که طی آن از مراکز رشد و مؤسسات فناوری و مؤسسات مستقر در آنها در شهرستانهای مختلف بازدید به عمل آمده و در خصوص حمایت ویژه از طرحهای تولیدی برتر تصمیم گیری شده است.

  • ۳۰ تیر, ۱۳۹۱