نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس:

به گزارش روابط عمومی پارک، محمدصالح جوکار در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه توسعه در برخی شهرستانهای استان صفر است، افزود: اگر زیرساخت‌ها فراهم نباشد، سرمایه‌گذار نیز برای سرمایه‌گذاری انگیزه نخواهد داشت.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس یکی دیگر از مشکلات استان یزد را تقسیمات جغرافیایی عنوان کرد و بیان داشت: استان یزد به لحاظ وسعت جغرافیایی، جمعیت و غیره بسیار گسترده است و لازم است تغییراتی در این بخش انجام شود.

وی افزود: برخی شهرستانهای استان با گستره بسیار طولانی و جمعیت زیاد تنها یک نماینده دارند، طبس حوزه مشترک با شهرهای خراسان جنوبی دارد و بسیاری مشکلات دیگر که در قانون نیاز به بازنگری دارد. جوکار تاکید کرد: متاسفانه برخی مسائل محلی و بومی ما را از مصالح استان دوره کرده است. وی با بیان اینکه تعامل نمایندگان با مسئولان خوب است و معتقدیم تقابل نمایندگان و مسئولان به ضرر مردم است و از ظرفیت هر دوی آنها می‌کاهد، اظهار داشت: اگر مسئولان و نمایندگان استان هم‌افزایی و در کنار حفظ استقلال داشته باشند، بهتر می‌توانند به اهداف خود دسترسی پیدا کنند .جوکار با بیان اینکه ارتباط بین نمایندگان و مسئولان استان باید تقویت شود، بیان داشت: رسانه‌ها می‌توانند در تقویت این رابطه نقش موثری داشته باشند

  • ۱۷ شهریور, ۱۳۹۱