سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات (کامیتکس)، پنجشنبه 13 دی 97، با حضور جمعی از مسئولین استان یزد، در محل نمایشگاه‌‏ بین المللی یزد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری در این مراسم با اشاره به حضور پررنگ شرکت های فناور فعال در حوزه آی تی و آی سی تی استان یزد در این نمایشگاه، اظهار داشت: این حضور، نشان دهنده توان بالای یزد در این حوزه ها است و امیدواریم در آینده شاهد موفقیت های چشمگیر استان در زمینه های مختلف فناوری باشیم.
محمد شوری زاده، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه استان یزد نیز هدف از برگزاری نمایشگاه را ارائه آخرین دستاوردها در زمینه اطلاعات و ارتباطات دانست و گفت: هر ساله در نمایشگاه کامیتکس، شرکت های خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات جدیدترین دستاوردها و توانمندی های خود را عرضه می کنند همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی برای دستگاه‌های اجرایی استان برای نمایش خدمات الکترونیک خود به مردم است.

وی افزود: از ویژگی های بارز این نمایشگاه، حضور 20 شرکت استارتاپ و 21 دستگاه دولتی ارائه کننده خدمات دولت الکترونیک استان و همچنین شرکت های خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
گفتنی است، پارک علم و فناوری یزد در غرفه دولت الکترونیک این نمایشگاه حضور یافته و شرکت های فناور مستقر در پارک نیز که در حوزه آی تی و آی سی تی فعالیت می کنند، در غرفه های جداگانه محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند.
لازم به ذکر است، سیزدهمین نمایشگاه فناور‌ی اطلاعات و ارتباطات (کامیتکس) از تاریخ  13 تا ١۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان دایر بوده و علاقه مندان می توانند از ساعت ١۵ تا ٢١ هر روز از این نمایشگاه بازدید کنند.