رئیس، معاونان و مدیر روابط بین‌الملل پارک علم و فناوری یزد چهارشنبه مورخ 20 اسفندماه با دکتر پهلوانیان، مدیرکل صدا و سیمای یزد در مرکز صدا و سیمای استان در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک، در این دیدار که مهندس پورروستا، معاون برنامه‌ریزی صدا و سیمای یزد و مهندس حبوباتی، مدیر ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای صدا و سیمای یزد نیز حضور داشتند، ابتدا داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد انتخاب دکتر پهلوانیان را تبریک گفت و با اشاره به مأموریت پارکها، نقش آنها را در اقتصاد مقاومتی تشریح کرد و برحمایت از آنها تأکید نمود. سپس درخصوص نحوه تعاملات و همکاریهای رسانه با پارک مذاکراتی صورت گرفت.

مهندس شهرام شکوهی، معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد نیز آمادگی پارک را جهت تأمین نیازهای فنی صدا و سیما اعلان نمود.

دکتر پهلونیان، مدیرکل صدا و سیمای یزد نیز ضمن خیرمقدم با اشاره به آشنایی خود با پارکهای علم و فناوری، موقعیت پارک علم و فناوری یزد را هم به لحاظ عملکردی و هم به لحاظ فضای فیزیکی قابل توجه دانست و آن را پتانسیل خوبی برای معرفی در سطح ملی عنوان نمود. پهلوانیان پوشش خبری از مراسم و مناسبتهای پارک را از رسالتهای سازمان برشمرد و در خصوص برنامه‌های تولیدی در زمینه علم و فناوری در قالب تفاهم‌نامه مشترک قول همکاری داد.

در پایان از دکتر پهلوانیان برای دیدار از مجموعه پارک علم و فناوری یزد دعوت به عمل آمد.

  • ۲۴ اسفند, ۱۳۹۳