دهمین مرکز فن بازار منطقه ای کشور در شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان رسما افتتاح شد و آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مراسم افتتاح دفتر فن بازار استان کرمان با حضور معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس، مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک، مسوولان شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان و جمعی از صنعتگران، فناوران و نخبگان، در محل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان برگزار شد.
حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به تفاهم صورت گرفته با سازمان صنایع کوچک در ارتباط با توسعه فن بازار ها گفت: برنامه توسعه فن بازارهای منطقه‌ای با محوریت شرکت شهرکهای صنعتی برای سال 93 ، چهار مرکز فن بازار بوده که تا کنون سه مرکز عملا راه‌اندازی شده و چهارمین مرکز نیزتا یک ماه آینده آغاز به کار می‌کند.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمرکز شبکه فن بازار ملی ایران بر تثبیت فن بازارهای ایجاد شده و اجرای برنامه‌های مصوب و تحقق اهداف مورد نظر این مراکز قرار گرفته از این رو نشستهای دوره‌ای هم‌اندیشی و تبادل تجربیات بین مراکز فن بازار برنامه ریزی شده و به میزبانی استانهای مختلف برگزار می‌شود.
استان کرمان با بیش از 40 شهرک و ناحیه صنعتی و بهره مندی از ظرفیتهای معدنی منحصر بفرد می‌تواند به یکی از مراکز فعال شبکه فن بازار تبدیل شود.

  • ۲ تیر, ۱۳۹۳