معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری در نهمین بازدید از شرکت ها؛

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در نهمین بازدید خود از موسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری در 28تیرماه سال جاری در شرکت های شیمی سازه دانا کویران و پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس حضور پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، محمدرضا دهقانپور، مدیرعامل شرکت شیمی سازه دانا کویران با بیان شرح مختصری از فعالیت های شرکت گفت: متاسفانه در حال حاضر دغدغه اصلی این شرکت مسائل مالی است.
وی افزود: علی رغم مسائل بسیار این شرکت توانسته با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب محصولات، در بازار رقابتی، جایگاه خود را تثبیت کند.
احمد سمیعی، مدیر عامل شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس نیز ضمن ابراز خشنودی از توجه مسئولین پارک نسبت به مسائل مربوط به شرکت های مستقر اظهار داشت: موسسات فناور مستقر در پارک باید نحوۀ تعامل با پارک را بیاموزند.
احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک نیز با اظهار رضایت از بازخوردهای مثبت این بازدیدها اذعان داشت: خوشبختانه بسیاری از مسائل مربوط به حوزه پشتیبانی و فناوری با پیگیری های صورت گرفته به نتیجه رسیده است.
وی درخصوص گلایه برخی شرکت ها از کمبود فضای کافی برای فعالیت هایشان بیان کرد: موسسات مستقر دارای گرید Aو B می توانند با اجاره فضایی در محدوده در نظر گرفته شده توسط پارک، علاوه بر بهبود فضای کاری خود، همچنان از حمایت های پارک نیز بهره مند شوند.
فقیه خراسانی در پایان با بیان اینکه در حال حاضر در تمام تصمیمات اتخاذ شده نظرات نمایندگان موسسات اعمال می شود، خواستار تعامل هرچه بیشتر شرکت ها و پارک شد.