طرح های برتر جاذب برای سرمایه گذاری شرکت های فناور پارک علم و فناوری یزد، در دومین دوره جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته، 3 خرداد 95 در دبی به سرمایه گذاران خارجی معرفی و مورد استقبال برخی از ارگان های این کشور قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در پی برگزاری “نخستین جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته ” در تاریخ 22 مهر 94، در کرمان و حضور پارک علم و فناوری یزد در این رویداد که با حضور سرمایه گذاران و تجار ایرانی خارج از کشور وبا هدف سرمایه گذاری و تجاری سازی محصولات فناوری انجام گرفت، تعدادی از طرح های شرکت های مستقر در پارک ارایه و در نهایت طرح تولید رزین ازشرکت پترو اکتان ایساتیس به عنوان طرح برتر شناخته شد و لوح تقدیر دبیر علمی جشنواره را دریافت کرد.

با فراخوان دومین دوره این جشنواره تعداد 2 طرح از 12 طرح برتر جاذب برای سرمایه گذاری از پارک یزد به صورت ارایه حضوری و 3 طرح به صورت پوستری انتخاب شده و در سوم خرداد به سرمایه گذاران خارجی معرفی شد.

گفتنی است، این طرح ها متعلق به شرکت های ویستا الکترونیک و شیردال صنعت هستند که در هتل الغریر امارات برای سرمایه گذاران به نمایش در آمده و مورد استقبال برخی از ارگان های این کشور قرار گرفتند.

  • ۶ خرداد, ۱۳۹۵