پارک علم و فناوری یزد در نمایشگاه فناوری های نوین شهری تهران واقع در بوستان گفتگو شرکت کرد.
شرکت معماران صفه هنر ایرانیان، پویان سیستم و شیمی سازه از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد در غرفه مربوطه حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، سیدجعفر امیریان، مدیرعامل صفه هنر ایرانیان در گفتگویی به شرح مختصری از فعالیت های مجموعه پرداخت و گفت: این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی عناصر و جزئیات معماری ایرانی – اسلامی با بهره گیری از مصالح و فناوری جدید در زمینه تولید محصولات بتنی فعالیت دارد که این محصولات در فضای شهری، جداره سازی، نورپردازی و زیباسازی شهر مورد استفاده قرار می گیرند.
وی با اشاره به حضور این شرکت در سال گذشته و ارزیابی مطلوب شرایط گفت: امسال با آمادگی بیشتری در نمایشگاه حاضر شدیم و تاکنون توانسته ایم حدود 18 تفاهم نامه با شهرداری ها امضا کنیم که امیدواریم با پیگیری به قرارداد منجر شود.
باغیانی، نماینده شرکت پویان سیستم در نمایشگاه اظهار داشت: حضور شهرداری ها در غرفه های این نمایشگاه و ارائه نیازهایشان در قالب بروشورها در این دوره نتایج بسیار مطلوبی را به دنبال داشته است.
وی با بیان اینکه اکثر شرکت های حاضر در این نمایشگاه، دانش بنیان هستند، گفت: پویان سیستم به منظور ارائه سیستم های voice و نوبت دهی در این دوره حضور پیدا کرد.
باغیانی تصریح کرد: سیستم نوبت دهی این شرکت به دلیل یکپارچگی و امکان ثبت نوبت، زمانی که سیستم offline است، توانسته برای اولین بار در ایران در دسترس متقاضیان نوبت از مدیران در حوزه های مختلف قرار گیرد.
گفتنی است، دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری های نوین شهری با محوریت شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی، سلامت و شهر، محیط زیست و زیست محیط شهری، خدمات شهری و زیباسازی، جابجایی و حمل و نقل پایدار، شهر آینده و سایر موضوعات مرتبط با مدیریت شهری از 17 الی 19 مرداد سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران برگزار شد.
  • ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴