آقای مهندس لطف‌الله سیاهکلی، معاون رسانه‌های مجازی صدا و سیما، آقای آسایش، مدیرکل سازمان صدا و سیمای یزد و هیأت همراه با حضور در پارک علم و فناوری یزد با رئیس پارک و جمعی از مدیران ستادی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک، در این نشست که به منظور آشنائی با فعالیتهای پارک و شرکتهای مستقر همچنین گفتگو درباره طرح کشوری و پیشنهادی صدا و سیما برای راه‌اندازی IP Media در استان یزد انجام شد، ابتدا دکتر پورسراجیان ضمن خیرمقدم به بیان اهداف و فعالیتهای پارک علم و فناوری یزد و جایگاه آن در توسعه فناوری کشور پرداخت. سپس آقای سیاهکلی در خصوص طرح IP Media مطالبی را ارائه نمود و به سئوالات طرح شده، پاسخ داد. در ادامه مهمانان پارک از مرکز اقبال و مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات بازدید نمودند و با محصولات شرکتهای “شکلات”، “سات” و “ایرسا” در حوزه رسانه‌های مجازی و انیمیشن آشنا شدند.

گفتنی است با توجه به نگرش مثبت طرفین، پارک و صداوسیما می‌توانند در توسعه رسانه به لحاظ فنی و محتوایی همکاری خوبی را از طریق شرکتهای بخش خصوصی داشته باشند. به همین منظور مقرر گردید تفاهم‌نامه همکاری بین پارک و صدا و سیما منعقد گردد.

  • ۱۱ خرداد, ۱۳۹۳