سید حسام حسینی مدیرت شرکت کمان گزارش کرد : همانگونه که انتظار می رفت نرم افزار ناشتا مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت و با توجه به ارائه نسخه 1 این نرم افزار در نمایشگاه سال گذشته ، معرفی نسخه جدید آن با زحمت کمتر و به نحو بسیار شایسته صورت گرفت .

وی گف:شرکت کمان سومین حضور خود در این نمایشگاه را تجربه می کرد . وا ز این رو توانست با تلاش فعالانه خود نتایج خوبی را کسب نماید از جمله ثبت نام حدود 1000 نفر در وب سایت کمان ، که این امر باعث می شود شرکت بهتر با مشتریان خود ارتباط دائم داشته باشد و کیفیت محصولات و خدمات خود را ارتقا دهد. که در این جشنواره شرکت کمان ، نرم افزار هوشمند آشپزی ناشتا 3 را به عنوان محصول معرفی نمود .

.وی افزود : .این جشنواره در 9 بخش اصلی از جمله نرم افزار های رسانه ای ، نرم افزارهای تلفن همراه ، و بلاگ ها….وباعناوین فرعی از جمله بهترین اثر با مخاطب کودک ، بهترین اثر با موضوع بهداشت و سلامت ، و بهترین اثر با مخاطب نوجوان و …. برگزار گردید. .

دبیر جشنواره مهدی صرامی گفت : امسال در مجموع، بیش از 30000 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که از بین آنها ، حدود 500 اثر به مرحله داوری نهایی رسیده و در کل 231 اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی شدند.با توجه به نبود سرفصلی مرتبط ، تصمیم برآن شد تا نرم افزار ناشتا ، به عنوان بهترین اثر با مخاطب بانوان شرکت نماید که در نهایت رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

آقای صرامی گفت : از سوی بخش پژوهش ، فناوری و نوآوری جشنواره ، لوح ویژه محصولات فن آورانه برای نرم افزار هوشمند آشپژی ناشتا 3 به شرکت کمان اهداء گردید.

  • ۱۱ آبان, ۱۳۹۰