جلسه ی شورای راهبردی هشتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی، 11مهر 95 با حضور احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک یزد، محمود زارع، معاون متوسطه ی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، علیرضا کارگریان، رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان و تیم اجرایی این مسابقات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این جلسه ضمن تصویب شیوه نامه ی اجرایی این دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری، شیوه ی اجرایی مسابقات از جمله نحوه پذیرش و ثبت نام دانش آموزان، چگونگی وضع قوانین داوری، تعیین هزینه ها و جوایز برگزیدگان مطرح شد. همچنین در رابطه با امکان حضور و همکاری موسسات فناور در برگزاری رشته های پیشنهادی پس از بررسی دبیرخانه ی مسابقات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در این جلسه با تاکید بر محوریت ترویج خلاقیت در میان دانش آموزان، گفت: باید قوانین رشته های مختلف مسابقات را مطابق قوانین روز فناوری در دنیا همگام سازی کرد تا روحیه ی نوآوری در میان شرکت کنندگان از بین نرود.

گفتنی است هشتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی آذر ماه سال جاری توسط پارک علم و فناوری یزد برگزار خواهد شد.