با حضور مدیران و کارکنان پارک علم وفناوری یزد

به گزارش روابط عمومی پارک، در ابتدای این جلسه محمدعلی امراللهی، رییس پارک علم و فناوری یزد با تبریک ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تشریح شرایط کنونی وظایف نهادهایی همچون پارکهای علم و فناوری در جهت تأمین استقلال و خودکفایی و دستیابی به اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی خطیر و تعیین کننده ارزیابی کرد.

در ادامه این برنامه حجه الاسلام نصیری فرد، معاون فرهنگی بسیج اساتید کشور طی سخنانی با اشاره به پیام معنوی انقلاب اسلامی، جهان مدرن را تشنه معارف انقلاب اسلامی ایران معرفی کرد. وی افزود: الگویی که انقلاب اسلامی ایران با تلفیق دین و دنیا به جهانیان عرضه کرده است، الگویی تمدن ساز است که با توجه به بن بست تمدن مادی غرب مورد استقبال گسترده قرار گرفته و همین امر باعث عکس العمل و مقابله قدرتهای جهانی با ایران شده است.

نصیری فرد با اشاره به دستاوردهای غرورآفرین جوانان ایرانی در حوزه های گوناگون، تأکید بر آرمانها و ارزشهای اصیل انقلاب را زمینه ساز توسعه کشور در حوزه های مختلف دانست و اظهار داشت: مسیری را که امام خمینی (ره) برای عزت و استقلال کشور ترسیم کرده است امروز با قوت و قدرت توسط رهبر معظم انقلاب دنبال می شود.

  • ۲۱ بهمن, ۱۳۹۱