معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در بیست و هفتمین بازدید خود از مؤسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری، 28 دی 95، در شرکت های درخشان صنعت ایساتیس و آینده پژوهی سمن یاران حضور یافته و از نزدیک در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، جلالی، از مدیران شرکت درخشان صنعت با بیان اینکه زمینه اصلی فعالیت شرکت الکترونیک است گفت: در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از پکیج اندازه گیری دمای محیط، نرم افزار سامایشSMS چند سطحی، پکیج اندازه گیری فشار تفاضلی، پکیج تشخیص وجود آب ، پکیج اندازه گیری دما، رطوبت محیط و… است.
وی با اشاره به فعالیت مجموعا 22 نفر نیرو در دفاتر یزد و تهران، درخصوص فعالیت های آتی این شرکت اظهار کرد: در سال جدید تمرکز اصلی شرکت بر روی ارتقای کمی و کیفی R&D شرکت و جذب سرمایه گذار خواهد بود.
جلالی با اشاره به سابقه حضور 12 ساله این شرکت در پارک علم و فناوری یزد ضمن تقدیر از حمایت های این پارک افزود: امروزه پارک های علم و فناوری جایگاه خود را در اذهان مردم به دست آورده اند و تبدیل به برندی شده اند که بیش از هرچیز موسسات فناور می توانند از حمایت های معنوی و برند آن استفاده کنند.
افشانی، رئیس هیئت مدیره شرکت آینده پژوهی سمن یاران نیز با اشاره به اینکه شرکت سمن یاران از سال 94 تاسیس و در پارک علم و فناوری یزد مستقر شده است، گفت: علیرغم تمام مشکلاتی که بر سر راه شرکت های حوزه فناوری های نرم وجود دارد، در سال های اخیر و با حمایت های پارک علم و فناوری یزد، فضای نسبتا مساعد تری برای ورود در این حوزه پدید آمده است.
معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد نیز در این بازدید هدف از بازدیدهای هفتگی را ارتباط میان شرکت های مستقر و ستاد پارک عنوان کرد و گفت: امیدواریم مسائل و مشکلات شرکت های مستقر از دل این بازدیدها بیرون آمده و مرتفع شود.
“احمدرضا فقیه خراسانی” با اشاره به راه اندازی پردیس فناوری دانشگاه یزد، اظهار داشت: شرکت های واجدالشرایط می توانند از امکانات حضور در فضای دانشگاه همزمان با بهره مندی از تمام حمایت های پارک علم و فناوری، استفاده کنند و امیدواریم این پردیس بتواند فصل جدیدی را در ارتباطات راهبردی پارک و دانشگاه رقم بزند.