قیام برای خداست که ابراهیم خلیل الرحمن را به منزل خلت رسانده و از جلوه های گوناگون عالم طبیعت رهانده. خلیل آسا در علم الیقین زن- ندای لااحب الافلین زن. قیام لله است که موسی کلیم را با یک عصا به فرعونیان چیره کرد و تمام تخت و تاج آنها را به باد فنا داد و نیز او را به میقات محبوب رساند و به مقام صعق و صحو کشاند.
قیام برای خداست که خاتم النبیین صلی الله علیه وله را یک تنه بر تمام عادات و عقاید جاهلیت غلبه داد و بت ها را از خانه خدا برانداخت و به جای آن توحید و تقوا را گذاشت و نیز آن ذات مقدس را به مقام قاب قوسین او ادنی رساند.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله علیه و آله ، به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.
انقلاب اسلامی با ایجاد موجی تازه در جهان معاصر، بشریت را از خواب بزرگی بیدار کرد. جمهوری اسلامی ایران با سلاح ایمان به خدا و نه جنگ افزار نظامی وارد جهان دو قطبی شرق و غرب شد و پرچم لاالااله‌الله را بر قله انسانیت به اهتزاز درآورد.
اکنون نزدیک به چهار دهه از تاریخ پر فروغ انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و این انقلاب هر روز هم‌چون خورشیدی عالم تاب بر گستره‌ی جهان فزونی می‌یابد و چشمان مستکبران و ظالمان جهان را کور کرده و ابهت پوشالی آنان را زیر سؤال می برد.
انقلابی که اولین ندای توحید، عدالت و باورهای انسان‌های پاک در هزاره سوم بوده و پیام پایداری، استقامت و ایمان به خدا را، در جهان امروز برای بشریت به ارمغان داشته و به معنای کامل «انفجار نور» بوده است.
دشمنان و مستکبران عالم و در رأس آن‌ها آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل به خیال باطل خود سعی داشتند «نهضت خمینی» را که نشأت گرفته از قیام و عاشورای حسینی است با توطئه و حربه‌های مختلف از جمله کودتای نوژه، جنگ تحمیلی، ترور کوردلانه شخصیت‌های برجسته انقلاب، تهاجم فرهنگی، تحریم سیاسی و اقتصادی و حمایت از مخالفان و معارضان نظام به چالش بکشند و حرکت افتخار آفرین مردم و انقلاب اسلامی را متوقف کنند، اما آنچه شاهد هستیم این است که وعده های معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) یکی پس از دیگری در جهان محقق شده و طلیعه پیروزی نهایی اسلام ناب محمدی در جهان روز به روز بیش‌تر نمایان می‌شود.
سران رژیم فاسدی که از آغاز نهضت اسلامی در مقابل ما ایستادند یکی پس از دیگری سقوط می‌کنند و با سرعتی باور نکردنی جای خود را به اسلام‌گریان و دوست‌داران انقلاب اسلامی می‌دهند.
ترور دانشمندان هسته‌ای، آخرین حربه‌ دشمنان علیه پیشرفت‌ها و عظمت ملت بزرگ ایران است که نه تنها سند بزرگ خیانت و رسوایی مدعیان حقوق بشر و دموکراسی است که همانا نشانه ذلت و شکست خفت بار آنان است.
گزینه‌ای که به جهانیان ثابت می‌کند، کشورهای استکباری برای رسیدن به مقاصد خود از هیچ وسیله ای فروگذار نمی‌کنند؛ غافل از این که همین خون جوانان است که چراغ راه آیندگان و آبیاری نهال انقلاب است.
فلذا ما جوانان برومند این کشور ضمن محکوم کردن این جنایات اعلام می‌کنیم با جهاد و کوشش مضاعف راه این شهدا را ادامه خواهیم داد.
در زمانی که افول مالی و اقتصادی هم‌چون طوفانی بزرگ، قاره اروپا را در برگرفته است و مردم کشورهای بلوک غرب در خیابان‌ها مشغول اعتراض و راهپیمایی هستند؛ کوردلان نظام سرمایه‌داری و ایادی داخلی‌شان می‌کوشند با توطئه، به مشکلات اقتصادی ایران دامن بزنند و از آنجا که خودشان برای طولانی شدن این بازی، بنیه اقتصادی کافی ندارند ایام کوتاهِ مانده تا انتخابات و نزدیک به سال نو را برای اجرای این توطئه شوم برگزیده‌اند؛ تا به خیال خودشان با بسیج همه امکانات مالی و آشفته کردن بازار، فضای یاس آلودی ایجاد کنند و با پراکندن مردم از پای صندوق‌های رأی، استقامت مردم را در این مسیر نورانی بشکنند و مقبولیت نظام را زیر سوأل ببرند، غافل از آن‌که ملت بزرگ و تاریخ سازی که تا این‌جا آمده، تا آخر خواهد آمد و از همین تهدیدها و تحریم‌ها فرصتی را برای شکوفایی و جهش اقتصادی خود خواهد ساخت و بار دیگر جهان را به شگفتی وا خواهد داشت.
اکنون با رهبری و درایت هوشمندانه‌ مقام معظم رهبری و همراهی دولت و مجلس، شاهد آن خواهیم بود که مسیر نورانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دهه چهارم انقلاب که دهه «پیشرفت و عدالت » است به یاری خداوند و عنایات حضرت ولی عصر(عج) به سمت الگو شدن و رسیدن به قله های مادی و معنوی پیش خواهد رفت.
مرکز بسیج اساتید و کارکنان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت بپاخاسته اسلامی ایران ، با تاسی از مقتدای خویش حضرت آیت ا…العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)به پاس سی و چهارمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه فرخنده فجر، مشتاقانه همگام با مردم عزیز و فهیم ایران با حضوری منسجم و موثر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر به مستکبرین عالم و سرسپردگان داخلی آنان اعلام می کند که بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را به خاک مذلت خواهد نشاند.
وعده دیدار: راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن91
به امید پیروزی نهایی حق علیه باطل

  • ۱۶ بهمن, ۱۳۹۱