دومین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب با حضور مؤسسات فناور مستقر در این پارک روزهای یکشنبه و دوشنبه (17 و 18) اردیبهشت ماه سال جاری در محل مرکز فناوری اقبال برگزار خواهد شد.

علی اکبر قیومی، مدیر مرکز توسعه فناوری آب (وابسته به پارک علم و فناوری یزد) با اعلام این خبر افزود: نظر به توفیق نسبی در برگزاری نمایشگاه نخست در سال گذشته که با استقبال شایسته ای از سوی مدیران استانی، کارشناسان، صنعت گران، کارآفرینان و شرکت های فعال در بخش آب مواجه گردید، برپایی دومین نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب از سوی هیأت رئیسه پارک تصویب گردیده و به مرکز توسعه فناوری آب ابلاغ گردید.

وی با اشاره به افزایش آمار متقاضیان حضور در این نمایشگاه اظهار داشت: با ملاحظه ازدیاد شرکت هایی که موضوع کاری آنها با بخش بزرگ آب در ارتباط است، تعداد متقاضیان حضور در دومین نمایشگاه تقریباً صد در صد افزایش یافته و در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است.

مدیر مرکز توسعه فناوری آب کمک به توسعه بازار و افزایش توانمندی های شرکت ها از سویی و آشنایی بیشتر مدیران و سرمایه گزاران استان یزد با توانمندی های اقتصادی و اشتغالزایی موجود در بخش آب و همچنین پایش مسیر پیشرفت این فناوری در استان از سوی دیگر را از جمله اهداف اساسی برگزاری این رویداد دانست.

علاقمندان به حضور در این نمایشگاه میتوانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه (6/2/1396) به مرکز توسعه فناوری آب واقع در مرکز فناوری اقبال مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 37280627 تماس حاصل نمایند.

  • ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶