به گزارش روابط عمومی پارک، در آغاز این جلسه که در محل استانداری یزد برگزار شد، مهندس شکوهی، معاون فناوری پارک علم و فناوری یزد با اشاره به پیشینه این مرکز و ارائه گزارش عملکرد به ظرفیتها و توانمندی های موسسات مستقر در مرکز علوم انسانی و مدیریت اشاره داشته و حمایت جدی مدیران استان در راستای توسعه کارآفرینی فرهنگی و تقویت موسسات فعال در حوزه علوم انسانی و مدیریت را خواستار شد.

وی با تشریح اقدامات و دستاوردهای این مرکز اظهار داشت: مرکز رشد علوم انسانی و مدیریت پارک علم و فناوری نخستین مرکز رشد تخصصی در این حوزه است که می تواند به یک الگوی ملی و بومی برای توسعه فعالیتهای اقتصادی و کارآفرینی در حوزه فرهنگ و علوم انسانی تبدیل شود.

در ادامه جلسه آقای عبدالهی، مدیرکل امور اجتماعی و نوآوری استانداری یزد، ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس بر آمادگی و علاقمندی استانداری یزد جهت توسعه همکاری ها در حوزه های مشترک کاری تاکید نمود. وی با اشاره به اهمیت مقوله منابع انسانی و سرمایه اجتماعی، ظرفیتهای بومی دینی و فرهنگی کشور را تشرح نمود و اظهار داشت: با غنای موجود در منابع فرهنگ اسلامی و ایرانی می توانیم سرمایه اجتماعی و منابع انسانی کشور را توسعه دهیم و با جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و آسیب های اجتماعی مقابله کنیم.

گفتنی است در این جلسه گروهی از مدیران موسسات فعال در مرکز رشد علوم انسانی و مدیریت نیز حضور داشته و به ارائه گزارش عملکرد و تشریح دیدگاه های خود پرداختند.

  • ۱۰ مهر, ۱۳۹۱