با حمایت پارک علم و فناوری یزد

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی پارک، مهندس فرید وکیلی، مدیرعامل شرکت فراصدر با بیان این موضوع به تشریح پروژه « ورزشیار » یا سیستم مدیریت باشگاه‌های فوتبال در ایران پرداخت .

این پروژه از سال 90 با همکاری گروه تحقیقاتی فوتبال آریانا شروع شد و پس از دو سال کار مطالعاتی، طراحی و پیاده سازی آن انجام شد. این سامانه مورد تأیید اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران و کانون مربیان فوتبال ایران می باشد. همچنین شورای عالی انفورماتیک نیز این پروژه را تایید نموده و بر کارآیی آن صحه گذاشته است. مهندس وکیلی افزود: عملیات استقرار و اجرایی این سامانه در باشگاه‌های تربیت و فولاد یزد انجام شده و هم‌اکنون این شرکت مشغول معرفی پروژه به باشگاه‌های لیگ برتری است. وی با تأکید بر اینکه این پروژه محصول همکاری یک گروه از مربیان و آنالیزورهای فوتبال با یک تیم برنامه نویسی مجرب بوده است گفت: در این پروژه هم کار فنی و برنامه نویسی و هم مسائل تخصصی موجود در یک باشگاه فوتبال به شکل بسیار مطلوبی رعایت شده و محصول این همکاری، ارائه یک برنامه جامع و کاربردی برای باشگاه است . این سامانه برای تمام اعضاء یک باشگاه اعم از مدیر، مربیان، سرپرست، پزشک، بازیکنان، پرسنل باشگاه یک دفتر کار مجازی ایجاد نموده و اطلاعات ورودی هر یک از اعضا را در خود بایگانی و آنالیز خواهد کرد.

وی با تشکر از حمایت پارک علم و فناوری یزد برای اجرایی شدن این پروژه، اظهار امیدواری کرد که این سامانه بتواند گامی علمی و عملی در جهت ارتقاء مدیریت باشگاه‌های فوتبال ایران باشد.

  • ۱۰ آذر, ۱۳۹۲