منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دوشنبه 12 شهریور 97 از غرفه پارک علم و فناوری یزد در نمایشگاه حاشیه ای سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در روز افتتاحیه این نمایشگاه، منصور غلامی، وزیر عتف از غرفه پارک علم و فناوری یزد بازدید نموده و از نزدیک با فعالیت های شرکت‌های پارک و محصولات آن ها آشنا شد.
شهرام شکوهی، معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد در این بازدید با بیان اینکه تعداد 250 شرکت زیرمجموعه پارک علم و فناوری یزد هستند، گفت: این شرکت ها در حوزه‌های مختلف مشغول به کار هستند.
محمد قو‌یدل، مدیر روابط بین الملل پارک یزد نیز در این بازدید با اشاره به فعالیت های مهم انجام گرفته توسط پارک یزد تا کنون، تصریح کرد: ایجاد دفاتر تبادل فناوری گرجستان، کانادا و عمان و شروع همکاری های بین‌المللی، از دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد است.
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم در انتها پیشنهاد خود مبتنی بر شروع و ادامه همکاری با کشور افغانستان را مطرح کرد.
گفتنی است، این نمایشگاه با هدف معرفی پارک‌های علم و فناوری کشور و ایجاد ارتباط میان این پارک ها با سرمایه گذاران بین المللی و یا علمی دیگر کشورها در سالن مرمر هتل عباسی برپا شده است.