معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد، شنبه 2 بهمن ماه از غرفه ی این پارک در دومین نمایشگاه صنعت و معدن یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، احمدرضا فقیه خراسانی، ضمن بازدید از نمایشگاه، از نزدیک در جریان روند حضور شرکت های فناور در دومین نمایشگاه صنعت و معدن یزد قرار گرفت.

فقیه خراسانی با تاکید برلزوم ارتباط بین موسسات دانش بنیان و صنایع استان، اظهار داشت: در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان، معرفی پارک های علم و فناوری به صنایع می تواند اولین قدم در پیوند موسسات دانش بنیان و صنعت و معدن باشد.

وی با اشاره به آیین نامه های حمایتی پارک های علم و فناوری مبنی بر تشویق و تسهیل حضور شرکت های فناور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، افزود: پارک علم و فناوری با اقدام به اخذ غرفه برای موسسات فناور مستقر در پارک، با هزینه ای اندک امکان حضور برای داوطلبین را فراهم آورده است.

گفتنی است پارک علم و فناوری یزد برای اولین بار در دومین نمایشگاه صنعت و معدن یزد، با شرکت های نانوآبکار، اندیشه سازان تابان کویر،سورنا، فراسنجش ایساتیس، پویا شیمی نوآوران الماس ستاره کویر، یگانه تجار پارسه کویر و مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران، حضور یافته است.