دکتر عزت ا.. ضرغام، رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران به همراه هیأت همراه عصر روز سه شنبه مورخ 93/8/20 از پارک علم و فناوری یزد بازدید و در جلسه‌ای با حضور هیأت رئیسه و مدیران پارک شرکت نمود و از نزدیک با روند فعالیت آن آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک، در این جلسه دکتر پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد، این پارک را به عنوان دومین پارک علم و فناوری کشور جریان‌ساز و الگوساز حمایت از توسعه فناوری کشور دانست و ابراز امیدواری کرد همکاری پارک علم و فناوری یزد با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران نیز الگوی موفقی در حمایت جریان علمی و فناوری کشور ارائه دهد.

در ادامه جلسه دکتر فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد ضمن ارائه تاریخچه‌ای از پارک، به بیان توانمندیها و پتانسیلهای این مجموعه پرداخت و همکاری با نهادهای علم و فناوری کشور را موجب توسعه پایدار کشور دانست.

دکتر ضرغام، ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه پارک علم و فناوری یزد از عزم جدی برای ایجاد بازاری مبتنی بر پژوهش و فناوری در کشور خبر داد و آمادگی خود را برای همکاری با این پارک در راستای فروش محصولات فناوری شرکتها در داخل و خارج کشور، ثبت ملی و بین‌المللی اختراعات اعلام داشت.

وی همچنین در زمینه همکاری با صندوق پژوهش و فناوری استان یزد موضوعاتی را مطرح نمود.

  • ۲۱ آبان, ۱۳۹۳