رئیس بنیاد نخبگان استان یزد خبر داد:

fبه گزارش روابط عمومی پارک و به نقل از عاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر حبیب زارع اظهار کرد: خوشبختانه اختراعات زیادی در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی«علم تا عمل» در معرض دید عموم قرار گرفته و بازدیدکنندگان نیز استقبال چشمگیری از این رویداد داشته اند.

انعقاد 5 قرار داد تا پایان روز دوم نمایشگاه

وی اشاره به شرکت 60 مخترع از این استان در این دوره از نمایشگاه درباره تعداد تفاهم نامه های منعقد شده نیز توضیح داد: تا پایان دومین روز از برپایی جشنواره سوم، پنج قرار داد منعقد شده که این روند بسیار مطلوب بوده است.

بازدید مسئولان از نمایشگاه پشتوانه مخترعان است

دکتر زارع با اشاره به حضور و بازدید مسئولان از سومین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» بیان کرد: حضور مسئولان در غرفه های این جشنواره پشتوانه مناسبی برای مخترعان به شمار می رود، به طوری که ما را برای دستیابی اهداف مشخص شده در راستای تجاری سازی ایده ها و طرح های مخترعان یاری می کند.

رئیس بنیاد نخبگان استان یزد در پایان تصریح کرد: با برگزاری چنین جشنواره های در راستای شکوفایی بیشتر ایده ها و عملیاتی شده آنها گام های ارزنده ای برداشته خواهد شد.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» با رویکرد نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی، 13 شهریور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرد. این جشنواره که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت 31 استان کشور برگزار شده است، تا 16 شهریور میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

  • ۱۷ شهریور, ۱۳۹۱