در پی عقدتفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع)؛

طی مراسمی تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و مرکز علمی کاربردی جوادالائمه (ع) با حضور مدیران این دو مجموعه 21 اردیبهشت 95 در سالن کنفرانس پارک یزد به امضای داریوش پورسراجیان رئیس پارک و محمد سفید، رئیس مرکز رسید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این تفاهم نامه در راستای توسعه مرکز نوآوری و مراکز رشد در مرکز علمی کاربردی جواد الائمه (ع) منعقد شد. در این جلسه داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد ضمن ابراز قدردانی از اهتمام مجموعه جوادالائمه (ع) به توسعه مراکز رشد و شرکت های فناور در دل خود، گفت: پارک علم و فناوری یزد خود را متعهد به همکاری با مراکزی می داند که توسعه کارآفرینی مبتنی بر نوآوری و تکنولوژی را در دستور کار خود قرار می دهند.
وی افزود: خوشبختانه مجموعه جوادالائمه (ع) در این زمینه پیشتاز بوده و ابتدا در حوزه دانش آموزی و در حال حاضر نیز در حوزه دانشگاهی تفاهم نامه هایی با پارک امضا کرده است.
پورسراجیان با بیان اینکه رویکرد پارک تنها امضای تفاهم نامه نیست، گفت: رویکرد ما رسیدن به نتایج عملی و محقق شدن برنامه هایی است که البته با امضای تفاهم نامه بستر مناسبی برای تحقق آن ها ایجاد می شود.
وی افزود: تمرکز مجموعه باید بر روی پیگیری و انجام فعالیت ها باشد زیرا پس از بررسی فعالیت های این مراکز اقدامات لازم جهت اخذ مجوز از وزارت علوم توسط پارک یزد انجام می شود.
محمد سفید، رئیس مرکز علمی کاربردی جوادالائمه( ع) نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پارک علم و فناوری یزد، ابراز امیدواری کرد: با همکاری ها و حمایت های پارک علم و فناوری یزد، مرکز رشد جوادالائمه (ع) بتواند فعالیت های خود را به نحو احسن انجام دهد.
گفتنی است، مرکز نوآوری مجتمع آموزشی جوادالائمه(ع) نیز سال گذشته طی امضای تفاهم نامه ای با پارک علم و فناوری یزد آغاز به کار کرد.