به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، آخرین شب برگزاری جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری در نمایشگاه بین المللی اصفهان شب شلوغی را پشت سر گذاشت و حضور خیل عظیم بازدیدکنندگان به همراه مسئولان شهری از این نمایشگاه در خور توجه بود.
در این نمایشگاه غرفه پارک علم و فناوری یزد نیز به عنوان یکی از غرفه های فعال این نمایشگاه میزبان تعداد زیادی از مردم، متخصصین و مسئولان شهری بود.
مهدی مقدری و اصغر برشان از اعضای منتخب شورای شهر اصفهان با حضور در غرفه پارک علم و فناوری یزد همراه با تک تک مدیران عامل شرکت ها به تعامل پرداخته و تک تک محصولات پارک علم و فناوری یزد را بررسی کردند، برشان پس از آشنایی با دستاوردهای شرکت ها اظهار کرد: این شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری هستند که می توانند موجب تعامل بیشتر جوانان و نخبگان با شهرداری ها باشند و می توانند مدیریت شهری را ارتقا بخشند و آینده روشنی را پیش روی شهرها به خصوص کلانشهرهای بزرگ کشور قرار دهند و خوشحالیم که چنین پارک های فعالی مثل پارک علم و فناوری یزد وجود دارند و می توانند به شهرهای بزرگ کمک کنند.
همچنین مهدی مقدری دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: اقتصاد دانش بنیان اقتصاد آینده کشور است و شهرهای بزرگ کشور برای توسعه راهی جز حرکت بر محور دانش ندارند چراکه برای حکمرانی خوب شهری نیازمند این هستیم که در کنارمان جوانانی فعال پویا و خلاق حضور داشته باشند تا بتوانیم برای توسعه درست و متوازن شهری از آنها استفاده کنیم.
کوروش محمدی و نصیر ملت از منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان با حضور در غرفه پارک علم و فناوری یزد از نزدیک با محصولات شرکت های حاضر در این پارک آشنا شدند و کوروش محمدی در خصوص فعالیت های انجام گرفته توسط این پارک اظهار کرد: یک تیم جوان در کنار هم توانسته اند محصولات خوبی ارائه کنند. اینکه در این پارک در خصوص موضوع آب به عنوان یک چالش تفکر شده و سعی کرده اند با ارائه محصولاتی به بازچرخانی آب کمک کنند اتفاق بسیار خوبی رخ داده و نشان می دهد که در یزد موضوع آب تا چه میزان اهمیت دارد.
ملت دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: حضور پر شمار پارک های علم و فناوری در این نمایشگاه نشان می دهد که رقابت بسیار خوبی در این زمینه در کشور برقرار است و خوشحالیم که یزد به عنوان استانی فعال در زمینه پارک های علمی و فناوری محسوب می شود و امیدوارم که این حرکت همیشه پر شور ادامه داشته باشد.