پژوهان تدبیر کویر
 • زمینه فعالیت:
 • موقعیت:
 • تلفن:
  03537258089
 • ایمیل:
  pazhohan13277@gmail.com
 • وبسایت:
 • کد پستی:
  8917684398
 • آدرس:
  یزد، بلوار پاکنژاد، خیابان پرورش، مرکز رشد مدیریت و علوم انسانی پارک علم و فناوری یزد
 • شبکه های اجتماعی:

رزومه

معرفی

شرکت مهندسی آموزش، پژوهش، مشاوره‌ای پژوهان تدبیر مجموعه‌ای در پارک علم و فناوری یزد که در حوزه‌های پژوهشی و آموزشی و خدمات مدیریتی و اجرایی نیازهای سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی را برآورده می‌سازد.

پژوهان تدبیر در اسفند ماه ۱۳۹۰ با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن یزد و اداره‌ی ثبت شرکت‌ها با هدف انجام تحقیقات پژوهشی در حوزه مدیریت، کارآفرینی و مهندسی صنایع، آموزش و مشاوره توسط جمعی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع ، مدیریت و کارآفرینی تاسیس گردید. مأموریت اصلی این شرکت “توسعه اثربخش دانش تخصصی شغلی و منابع انسانی” تعریف شده است که این مهم را از طریق پژوهش، آموزش، برگزاری و اجرای دوره¬ها، کارگاه¬ها و همایش‌های تخصصی و غیرتخصصی پیگیری می¬نماید. اثربخشی فعالیت‌های آموزشی و مشاوره¬ای شرکت موجب جلب اعتماد صنایع بزرگ وکوچک در بخش دولتی و خصوصی شده و این شرکت را به عنوان یکی از مراجع تخصصی استان در حوزه¬های مختلف آموزشی و پژوهشی مطرح نموده است.

این شرکت دارای کارکنانی مستعد و با تحصیلات دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی است که در رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت دولتی، روانشناسی، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی و کارآفرینی فعالیت نموده و به شکل تخصصی به ارایه خدمات در بخش‌های مختلف می‌پردازد. شرکت پژوهان تدبیر، در نظر دارد جهت ارتقاء سطح علمی جامعه و ایجاد بازارهای جدید و افزایش بهره‌وری به ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی و کارآفرینی بپردازد. پژوهان تدبیر با تربیت نیروهای انسانی کارآمد و متخصص در حوزه‌های مختلف، ضمن تامین نیازهای جامعه به متخصصین تلاش دارد تا سطح آموزش و پژوهش کاربردی را ارتقاء بخشد و به یک برند بین المللی تبدیل شود.

خدمات و محصولات

مشاوره کسب و کارهای کوچک و متوسط، مشاوره شغلی تخصصی، مشاوره مدیریت و مهندسی صنایع، انجام اولویت‌های پژوهشی(در حوزه مدیریت و مهندسی صنایع)، تامین منابع انسانی، برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی(درون سازمانی و برون سازمانی

اعضا

امیر پاکروان

امیر پاکروان

مدیر عامل