نیکان کلید رابین

معرفی

شرکت نیکان کلید رابین از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه تولید و تعمیر تجهیزات اتوماسیون شبکه توزیع برق آغاز نمود. تا کنون این شرکت با به کارگیری نیروی فنی متخصص و متعهد توانسته است برخی محصولات اتوماسیون شبکه های توزیع را با کیفیتی مطلوب تولید نماید و به فروش برساند. مشتریان فعلی شرکت عبارتند از شرکتهای توزیع برق استان یزد، کرمان جنوب، کرمان شمال و استان مازندران.

خدمات و محصولات

محصولات تولید شده توسط این شرکت عبارتند از:
1- RTU: این محصول اطلاعات پستهای توزیع برق را جمع آوری نموده و علاوه بر لاگ کردن، آنها را برای مرکز دیسپاچینگ ارسال می نماید. ضمنا برخی اعمال کنترلی را نیز انجام می دهد.
2- مودم: به منظور ارسال اطلاعات RTU به مرکز دیسپاچینگ از مودم استفاده می شود. مودم اطلاعات RTU را از طریق پروتکل مود باس دریافت نموده و آنها را در بستر اینترنت همراه به مرکز دیسپاچینگ ارسال می کند.
3- پاورمتر: این محصول پارامترهای خطوط برق را با دقت مطلوب اندازه گیری نموده و علاوه بر لاگ کردن تغییرات، مقادیر را در اختیار RTU قرار می دهد. ضمنا اطلاعات قابل نمایش بر روی LCD نیز هستند.
4- شارژر: این محصول باتری های تابلوهای برق را با الگوریتم بهینه شده ای شارژ می کند و در صورت قطع برق تغذیه تابلو را تامین می نماید. از دیگر کاربردهای آن شارژ باتری های نیروگاههای خورشیدی می باشد.

اعضا

علی اکبر زارع همت آبادی

علی اکبر زارع همت آبادی

مدیر عامل