شرکت فناوری و مهندسی طیف زمین

معرفی

شرکت فناوری و مهندسی طیف زمین (ژئو اسپکتروم)
GEO SPECTRUM ENGINEERIG & TECHNOLOGY
شرکت دانش بنیان طیف زمین (GSET) با هدف ارائه خدمات ITS-GIS-GPS و طراحی سخت افزار و نرم افزارهای مربوط به مدیریت و IT پایه گذاری شده و فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ شروع نموده است و اعضا با انجام تحقیقات دانشگاهی و ایجاد تکنولوژی های برتر، سالهاست در حال خدمت به ملت عزیز ایران هستند.
نظر به تخصصی کردن کارها شرکت به عضویت پارک علم وفناوری یزد در آمده و با توجه به تجربه سالها تحقیقات و داشتن امکانات قوی در زمینه GPS,GIS,ITS و توانایی طراحی سخت افزار و نرم افزارهای دقیق، شرکت فناوری و مهندسی طیف زمین محصولات خود را با نام تجاری «GSET» ارائه می دهد.
این شرکت با بهره‌گیری از همکاری اساتید دانشگاه در زمینه‌های تخصصی در نظر دارد طراح و تولیدکننده سخت‌افزارهای سیستم‌های ناوبری GPS و مدیریت بر پایه GIS در ایران باشد چراکه عدم واردات دانش‌های فنی از اولویت‌های مدنظر می‌باشد.
این شرکت انجام پروژه های بزرگی چون اجرای سامانه ی جامع ITS-GIS-GPS، تاکسی متر و پرداخت شهروندی کیش، مدیریتAVL-GIS-GPS و تاکسیمتر تاکسی رانی استان یزد، سامانه جامع AVL-GIS-GPS خدمات آتش نشانی و اورژانس کشور و ده ها پروژه ی موفق دیگر را در کارنامه دارد. کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث شد تا ایران خودرو طی قراردادی تامین سیستم ناوبری خودرو های جدید خود را به این شرکت واگذار نماید.

خدمات و محصولات

-طراحی و تولید نرم‌افزار GIS MAP TRACKER برای نمایش و ردیابی متحرک‌های مختلف به‌وسیله GPS ازجمله خودروهای شهرداری سازمان‌ها و ادارات و آژانس‌های حمل‌ونقل.
-طراحی و تولید نرم‌افزار GIS کریدور فناوری یزد باقابلیت بارگذاری فارسی در همه محیط‌های نرم‌افزاری.
-طراحی و تولید نرم‌افزار رهیاب یزد بر روی موبایل برای شهرداری بر پایه GIS NAVIGATION باقابلیت نمایش نقشه و جستجوی اماکن شهری
-طراحی و تولید سخت‌افزارهای GPS در داخل ایران برای مصارف گوناگون (نوآوری در پارک علم و فناوری یزد)
-(AVL ITS GPS (VICHLE MANAGER & TRACKER(سیستم اتوماتیک مکان یابی خودرو مبتنی بر GPS با قابلیت مدیریت وسیله)
-ONLINE AVL GPS WITH GSM WIRELESS CONNECTION (مکان یابی آنلاین خودرو با استفاده از ارتباط GSM)
-ONLINE AVL GPS WITH CORDLESS CONNECTION (مکان یابی آنلاین خودرو با استفاده از ارتباط بی سیم (غیر از GSM))
-GPS BT FOR MOBIL GIS BASE NAVIGATION (موقعیت یابی تقریبی با استفاده از شبکه تلفن همراه)
-NETWORK GPS TIME SERVER (۱ نانوثانیه) ( سیستم همزمان ساز شبکه بااستفاده از GPS)
-طراحی و تولید سیستم ناوبری و مولتی مدیا خودرو جدید ایران خودرو

اعضا

کاظم گنجی

کاظم گنجی

مدیر عامل