توسعه آسمان آترین ایساتیس

معرفی

شرکت توسعه آسمان آترین ایسایتس در سال 1394 به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پهپاد در پارک علم و فناوری شروع به کار کرد. این شرکت در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید نرم افزار خلبان خودکار و ماژول انتقال تصویر برای پهپادها فعالیت مینماید هم چنین این شرکت درسال 96 به عضویت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران درآمد که بحث ساماندهی پرنده های بدون سرنشین در استان یزد از سوی اتحادیه به این شرکت واگذار گردید .

خدمات و محصولات

نرم افزار خلبان خودکار آترین یک برنامه قدرتمند و جذاب کنترل پرواز پهپادهای گوناگون می باشد. این نرم افزار، تمام مراحل ایجاد مسیر پروازی، کنترل پرواز و همچنین ردگیری پهپاد مجهز به خلبان خودکار (Auto Pilot) در حین انجام پرواز را شامل می شود.نرم افزار آترین دارای ظاهری ساده اما بسیار کاربردی می باشد.
برخی از ویژگی های این نرم افزار هوشمند و کاربردی عبارت است از :
ایجاد خط پروازی با ترسیم مسیر و یا ایجاد waypoint بر روی گوشی یا تبلت
ویژگی “3PV TM Follow Me” می تواند پهپاد را مستقیماً بر روی شما متمرکز نماید، حتی اگر در حال حرکت باشید. در عین حال، همچنان می توانید موقعیت پهپاد را در حالی که به دنبال شماست، تنظیم نمایید.
با استفاده از امکان نقشه برداری خودکار ساختمان، می توانید به آسانی از ساختمان ها و تأسیسات بزرگ، اسکن سه بعدی دقیق تهیه نمایید.
پارامترهای مورد نیاز خود را در دستگاه کنترلر پروازی خود، به آسانی تنظیم و تغییر دهید.

اعضا

عماد مرشدیان

عماد مرشدیان

مدیرعامل