تجهیز آراد نوین پارس

رزومه

معرفی

شرکت تجهیز آراد نوین پارس( تانو پارس) در سال ۱۳۹۵ و در کارگاهی کاملاً مجهز، فعالیت خود را با تمرکز بر حوزۀ صنایع دوار و غیر دوار آغاز نمود و در طی این مدت گام‌های جدیدی در عرصۀ خدمات مهندسیِ تعمیرات کارگاهی و میدانی، طراحی ، ساخت و بازسازی قطعات و تجهیزات دوار و غیر دوار صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی و نیروگاه که خود شامل انواع یاتاقان های بابیتی و غیر بابیتی ،انواع چک ولو و گریسخور فشار قوی ،لابیرنت سیل ، قطعات ایستگاه های انتقال گاز می باشد، آغاز نمود. تلاش این شرکت همواره بر این بوده است که همگام با مسئولان محترم و تلاشگر کشور، گامی مؤثر درجهت اعتلای صنایع داخلی و قطع وابستگی به شرکت‌های خارجی بردارد.

خدمات و محصولات

شرکت تانو پارس توانایی تولید طیف وسیعی از قطعات یدکی با کیفیت مطلوب از کلیه برندهای مطرح سازندگان پمپ ، توربین ، کمپرسور ابزار دقیق را داراست. این شرکت توانایی عرضه قطعات ماشینکاری، ریختگری، ثابت و دوار را دارد مانند:

► قطعات پمپ از قبیل : شفت، اسلیو، گسکت و شیم،پروانه‌های ریختگری، واشرهای نشت‌بند‌، یاتاقان‌ها، آب بند‌های مکانیکی، محفظه بیرینگ ها و روتور کامل پمپ‌هایگریز از مرکز

► قطعات کمپرسورها از قبیل : نشت‌بند‌های لبیرنت تایپ، نشت‌بند‌های جی شکل، شفت، یاتاقان‌های ژورنال و تیلت پد، تراست دیسک‌ها و تراست بیرینگ‌ها

► قطعات مسیر داغ و سیستم سوخت توربین ها از قبیل : کپ هوای اتمایزینگ ،کپ گاز، برنر بادی، لاک واشر، متال رینگ،و…

قطعات ایستگاه های گاز شهری مانند: رگلاتور سیت،کلوژر، گریس خور، چک ولو، پمپ ادرایزر و …

تلاش شده است تا خدمات شرکت تانو پارس تمامی جوانب نیاز مشتریان را از جمله خدمات کارگاهی، تعویض قطعات، خدمات میدانی، طراحی و مهندسی، ساخت، مدیریت پروژه، مهندسی مجدد و ارتقاء توان را پوشش دهد. همچنین این شرکت توانایی ارائه خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات دوار و غیر دوار را دارد و تجارب زیادی در این زمینه کسب نموده است.

اعضا

علی رضا ساجدیان

علی رضا ساجدیان

مدیر عامل